20 Milyon İnsanın Faydalandığı
100 Yıllık Hizmetin Öyküsü...

Yazarlarımız / Zeynep Kocasinan
Zeynep Kocasinan

Üsküdar Amerikan Kız Lisesi’ni birincilikle bitiren Zeynep Kocasinan, Cornell Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden lisans derecesine sahiptir.

ICF onaylı Erickson College “Koçluk Bilimi ve Sanatı”, “Takım Koçluğu”, “İnsan Potansiyeli Yönetsel Koçluğu” ve Innerlinks Frameworks Coaching Process eğitimlerini tamamlayarak Koçluk yapan Zeynep Kocasinan farklı ekollerin birleşimi ile farklı uygulamalar yapmaktadır. Sürdürülebilirlik Eğitmenidir.

Aralarında Genç Gelişim, Astrolife, Aşk Dergisi, Sabah Gazetesi ve Land of Lights gazetesinin de olduğu muhtelif Türkçe ve İngilizce dergi ve gazetelerde yazılar yazıyor. Sekiz kitabı bulunan Zeynep Kocasinan gazete ve dergilere ekler hazırlıyor, yaratıcılık ve bireysel gelişim üzerine danışmanlık çalışmaları yapıyor ve eğitimler veriyor.

Reiki (Usui Reiki Master), EFT, Jyorei, Inverse Akım Terapisi, Bio-enerji, Kuantum Uygulama Teknikleri, Meditasyon, Astroloji, Numeroloji, Aromaterapi, Bach Çiçek Özleri ve farklı enerji metotları üzerine çalışmalar ve uygulamalar yapıyor.

Zeynep Kocasinan 2004 yılından beri İstanbul’da kendi resim atölyesinde resim çalışmalarına Fethiye’de devam etmektedir.

Reiki Master ve Türkiye’deki dört resmi “Dönüşüm Oyunu” Kolaylaştırıcısından biri olan Zeynep Kocasinan, İngilizce, İspanyolca ve az derece de Almanca ve Fransızca biliyor.

Zeynep Kocasinan Fethiye ve İstanbul’da yaşıyor.

Kocasinan’ın 6 Türkçe ve 2 İngilizce olmak üzere 8 kitabı bulunuyor.

Zeynep Kocasinan / Yazıları
Yazarlar
Nazife Değirmenci Babür
Nazife Değirmenci Babür

Tüm Yazıları

Bülent Gardiyanoğlu
Bülent Gardiyanoğlu

Hayata Yeniden Başlangıç

Tüm Yazıları

Nurişah KİM – Oseyo Yabancı Romanı
Nurişah KİM – Oseyo Yabancı Romanı

Oseyo Yabancı

Tüm Yazıları

Hayri Tuna Yükselen
Hayri Tuna Yükselen

Gönülden Dile Dökülenler

Tüm Yazıları

Reklam
Sosyal Medya
  • Ana Sayfa
  • Copyright © 2015 www.lionsrelife.com
  • iletisim@lionsrelife.com